close
تبلیغات در اینترنت
9 اشتباه شما در ارتباط جنسی با همسرتان
دوشنبه 01 بهمن 1397

ضرر میکنی اگه نبینی

جستجوگر پیشرفته سایت

تبلیغات ویژه
آموزش روابط جنسی


 مسلما زماني كه مي خواهيد با همسرتان سكس داشته باشيد آخرين چيزي كه مي خواهيد اين است كه وي از حس سكس خارج شود! براي اينكار 9 اشتباه وجود دارد كه به هيچ قيمتي نبايد آنها را انجام بدهيد.

1-وي را نمي بوسيد!باور كنيد يا نكنيد حقيقت اين است كه درصد بالاي 90 در مردان در هنگام سكس زنان را نمي بوسند! مردان پس از معاشقه و پس از اينكه مشغول انجام رابطه گشتند بوسيدن زن را بطور كامل فراموش مي كنند. بعضي ها دلايلي نيز دارند مبني بر اينكه ذهن آنها در آن لحظه به حركتي و كاري كه انجام مي دهند مشغول است ، يا پوزيشني را كه انجام مي دهند امكان برقراري بوسه در آن نيست. بعضيها در طول رابطه دهانشان خشك مي شود و طعم ترشي مي گيرد براي همين از بوسيدن و بوسيده شدن جلوگيري ميكنند و مسائل ديگر. اين اولين اشتباهي است كه باعث مي شود وي سير صعودي را براي ارگاسم به تاخير بياندازد.زنان دوست دارند در زمان دخول عملا مكيده شوند. آنها بوسه مي خواهند. 

2-وي هنوز آماده نيست و شما شروع مي كنيد!

بسيار ساده. شما شديدا تحريك شده ايد و معاشقه مي كنيد . وي نيز با شما همراهي مي كند اما وي هنوز كاملا تحريك نشده و به اصطلاح تنها فقط سرش گرم شده.در اين مواقع از تماس با نقاط فوق العاده حساس بپرهيزد.زنان دوست دارند كه در هنگام سكس سر سينه هاي آنها را به آرامي بفشاريد و يا گاز بگيريد.كليتوريس را لمس كنيد و يا آنال را براي آنها ماساژ دهيد. اما همين كارها اگر به اشتباه در زماني شروع شود كه زن هنوز كاملا تحريك نشده و شما رابطه را آغاز كرديد ، مي تواند كاملا دردناك باشد. زنان در اين زمان بسرعت دچار درد و تيك هاي عصبي مي شوند. اين نيز باعث دورتر شدن آنها از ارگاسمشان مي گردد. در نتيجه به هيچ قيمتي اگر حس نكرديد كه در زمان معاشقه وي به مرحله اي رسيده كه بشما هجوم مي آورد ، رابطه را آغاز نكنيد.

آموزش روابط جنسی,آموزش روابط زناشویی,آموزش روابط زناشويي,آموزش سکس,آموزش سکس کردن

3-تنها سينه ها و جهاز جنسي زن نيست كه حساس است!

اين كار افراد بسيار ناشي در رابطه است! مرداني كه زمان ندارند و يا حوصله ندارند و يا شديدا تحريك شده اند و تحمل ندارند و يا وارد نيستند ، تماما اينكار را انجام مي دهند! آنها براي آماده سازي زنان مي دانند كه لبها و سينه ها و جهاز جنسي آنها حساس است و وقت خود را تنها بروي آن صرف مي كنند و ديگر به ساير نقاط كاري ندارند! يك مرد نا آزموده فراموش مي كند و يا نمي داند كه تمام بدن زن سرشار از نقاط حساس براي جذب لذت است.مردان فراموش مي كنند كه بايد شانه هاي زن را ببوسند.پاهاي وي را ماساژ دهند و ببوسند. از ماساژ عضلات ساق پا و تاثيرات آن خبري ندارند. از ماساژ عضلات كول كه باعث مي شود بدن وي كاملا شل گردد اطلاعي ندارند.از بوسيدن كمر و تاثيرات آن هيچ گونه برداشتي ندارند. در نتيجه بسيار ساده است كه زنان را بصورت تيكهاي عصبي تحريك كنند. نكته ديگر اين است كه توجه به نقاطي ديگر در بدن زنان باعث مي شود كه زنان تا حدي از خود بي خود گردند كه اينبار آنها بسمت شما هجوم آورند و سعي كنند شما را نيز به همان شيوه به سطحي كه در آن قرار گرفته اند برسانند

4-وزن خود را بروي وي نياندازيد!

اين نيز كار ديگري است كه افراد نا وارد انجام ميدهند.اشكالي ندارد كه در رابطه ديوانه شويد و يا بخواهيد كه مقداري به وي فشار آوريد. فشار اوردن به زنان يكي از نكات كليدي برقراري رابطه و خواست زنان است اما اصلا معني فشار آوردن چنين چيز يا چيزهاي مشابه اين عنواني كه ذكر كردم نيست.مردان نا وارد خود را فراموش مي كنند ، خود را بروي وي مي اندازند و مشغول مي گردند. چنين چيزي تنها يك كابوس براي زنان است.بسياري از زنان ترجيح مي دهند كه در طول رابطه تحت كنترل باشند و مرد باشد كه آنها را در بر مي گيرد اما تحمل كردن وزن مرد اصلا چيزي نيست كه آنها خواستار آن باشند. مورد ديگر اينكه بخاطر تصور اينكه مرد بروي زن قرار گرفته است بسياري از پوزيشنها را نمي توانند انجام دهند.چراكه اصلا به زاويه مچ پاها و شكل سائدها در پوزيشنها توجه نمي كنند كه باعث شده تمامي وزن بدن بروي زمين منتقل گردد و زن چيزي را حس نكند.

5- شما يا دير ارگاسم مي شويد و يا زود ارگاسم مي شويد!

اينهم مورد عذاب آوري براي زنان است.در هر دو جنس انسانها بعد از ارگاسم تماس با آلت جنسي به دليل تحريك بالايي كه شده بسيار شوك آور و عصبي است. اينكه شما نمي توانيد ارگاسم خود را كنترل كنيد باعث مي شود كه فقط چنين حسي را وارد كنيد! بايد ارگاسم خود را كنترل كنيد و سعي كنيد كه در لحظه مناسب به ارگاسم برسيد.اگر زود ارگاسم مي شويد زمان خود را براي معاشقه بيشتر كنيد تا وي نيز به مرز ارگاسم برسد.سكس دهاني را انجام دهيد تا زمانيكه ببينيد وي وارد مرحله ارگاسم شده و در حال رفتن به ارگاسم است.در اين زمان شروع به انجام دخول كنيد.اگر برعكس دير انزال هستيد ، وي را ارگاسم كنيد و ديگر به دخول ادامه ندهيد چون براي وي لذت بخش نيست و درد آور است. به وي استراحت بدهيد و از وي بخواهيد كه با شيوه اي ديگر مثل اورال سكس و يا همان سكس دهاني شما را تحريك و به مرحله ارگاسم برساند .

6-به وي نمي گوييد كه مي خواهيد ارگاسم شويد. اينكه مي خواهيد چه كنيد بسيار مهم است.در حال رابطه هستيد و ديگر آماده تخليه هستيد . حال اين تخليه كجا قرار است صورت بگيرد ، مثل واژن ، دهان ، بدن و يا هر جاي ديگر بماند. در ابتدا بايد حتما به وي بگوييد كه در حال ارگاسم شدن هستيد و چه مي خواهيد بكنيد.و اينكه آيا وي با اين كار موافق است يا خير.بحث نكنيد و لازم نيست توضيح زياد بدهيد و يا اينكه توضيح بشنويد كه چرا نه.اينكار مال الان نيست.تنها به وي اطلاع بدهيد و بگوييد چه مي خواهيد بكنيد.بعد در صورت عدم موافقت سريعا امكان ديگر را به وي اطلاع بدهيد.اما حرف بزنيد.در سكوت كارتان را نكنيد . وي بايد بداند.

7- شماها به يكباره هنرپيشه فيلمهاي پورن مي شويد! 

اين هم عادتي است كه يه تعداد از شماها داريد.به محض برقراري رابطه فكر مي كنيد كه كارتان خيلي درست است و سعي مي كنيد تمامي كارهايي را كه ديده ايد و خواسته ايد روزي انجام بدهيد انجام بدهيد! بسياري از زنان از رفتارهاي متفاوت و پورن در رابطه استقبال مي كنند اما بسياري از آنها هم درگير مسائل عاطفي بيشتري هستند و از چنين كارهايي اصلا استقبال نمي كنند.شما بايد شريك خود را بشناسيد.آيا وي به گروه خون شما مي خورد؟ آيا تقاضاهاي شما در سكس با هم تناسب دارد؟ آيا وي فردي است كه دلش مي خواهد تحت فشار قرار بگيرد و يا خير؟ تمام اينها بايد در قبل از هنگام سكس شناسايي شود. قبل از اينكه وي شما را فردي وحشي خطاب كند! زنان زيادي از لحظات ديوانگي و فشار استقبال مي كنند . اما اين دليل نيست كه شما فردي را كه ازشيوه ذهني وي اطلاعي نداريد ناگهان تحت فشار بگذاريد.موهايش را در زمان اورال سكس محكم بگيريد و چنگ بزنيد يا به باسنش با كف دست ضربه بزنيد ، از وي بخواهيد كه كارهايي را انجام دهد كه عموما مطلوب ذهنش نيست ، وي را بخواهيد فينگر يا فيست كنيد ، حرفهايي بزنيد كه چندان دلپذير نيست و يا هرچيز ديگري. اگر شما به چنين سكسي تمايل داريد بسادگي يا بايد از رفتاري كه خواستار انجام آن هستيد با فرد مورد علاقه خود جلوگيري كنيد و يا اينكه از وي جدا شده و به دنبال فردي باشيد كه با شما جور گردد. اما فكر نكنيد كه چون زنان زيادي بدنبال ماجراهاي متفاوت در سكس هستند همه زنها اينگونه اند!

8-ساكت هستيد!


من مطمئن هستم كه شما مي خواهيد زن در طول رابطه بلند بلند آه بكشد و چنگ بزند و سر و صدا كند. بگويد كه تندتر يا آرامتر و مدام بگويد كه خوبه و حرفهاي ديگر…بسيار طبيعي است كه زنان نيز در طول رابطه مي خواهند واكنش شما را بدانند.آنها بايد بدانند كه كار خود را خوب انجام مي دهند و يا خير.اينكه بدانند قدرت ارگاسم كردن شما را دارند.شما اگر ساكت باشيد فكر مي كنند كارشان را درست انجام نمي دهند.اينكه شما هم صدا كنيد و يا ساده اعلام كنيد كه چه حس خوبي داريد چيزيست كه شما براي تبديل از يك آماتور به يك حرفه اي لازم داريد

9-نحوه حركتي پمپ كردن شما بسيار نا بخردانه است!

بله. بسياري از مردان فكر مي كنند بايد مثل چكش بروي هاون بكوبند و درق درق پمپ بزنند. سرعت بالا داشته باشند و مدت طولاني! تمام اينها غلط است.زنان بسياري از اين وضع اصلا خوششان نمي آيد ودرد باعث مي شود كه زن ” آه” را به ” آي ” تبديل كند. اما مردان همچنان گوششان بدهكار نيست! آنها فكر مي كنند فقط زن صدا بدهد يعني دارد لذت ميبرد! آنها بخاطر اينكه نحوه عملكرد جنسي خود را عموما فارغ از درد ميبينند اصلا متوجه نيستند كه درد در اين رابطه مي تواند وجود داشته باشد. اين آن جايي است كه كه حرفه اي ها مي دانند چگونه عمل كنند.آنها آرام آلت را وارد مي كنند و پمپ مي كنند.سرعت و نفوذ خود را با شرايط پوزيشن و خواسته زن همراه مي كنند. زن هرچه به ارگاسم نزديكتر ميشود سرعت و قدرت را بالا ميبرند.نه اينكه سرعت و قدرت را بالا ببرند تا زن را به ارگاسم برسانند! آنها مي دانند كه زن اكنون در چه حسي و كجا قرار گرفته و اكنون چه ميزان فشار و نفوذ آلت را لازم دارد. آيا شما هم مي توانيد زنان را بخوانيد ؟

 

منبع :/amozeshzanashoeei.blogfa.com/

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


تبلیغات

  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد


آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 490
  کل نظرات کل نظرات : 25
  آمار کاربران آمار کاربران
  افراد آنلاین افراد آنلاین : 2
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 36

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز : 131
  باردید دیروز باردید دیروز : 355
  ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
  ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 7
  بازدید هفته بازدید هفته : 131
  بازدید ماه بازدید ماه : 3,509
  بازدید سال بازدید سال : 3,509
  بازدید کلی بازدید کلی : 702,375

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 107.21.16.70
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


پشتيباني آنلاين

  ارتباط با مدیر


امکانات جانبی